Pasy cnoty dla mężczyzn – historia i czasy obecne

Wśród akcesoriów erotycznych znajdziemy wiele produktów, które traktować można w sposób uniwersalny. Do niedawna uważało się, że pasy cnoty zakładane są wyłącznie kobietom. Okazuje się, że lubią korzystać z nich także mężczyźni – w sensie erotycznego zniewolenia. Pasy cnoty dla mężczyzn szczególnie umiłowały sobie środowiska gejowskie, jak i kobiety o bardzo dominujących osobowościach, lubiące solidnie skarcić w łóżku niegrzecznych chłopców. Nie ma chyba większej satysfakcji seksualnej „na odległość”, jeśli wiemy, że ktoś nosi pas cnoty specjalnie dla nas. Ta perwersja jest bardzo dyskretna i niesamowicie działa na wyobraźnię.

Pas cnoty dla mężczyzn – jak to wygląda?

Współczesne pasy cnoty dla mężczyzn mogą być wykonane z trzech rodzajów materiałów. Najczęściej wykonuje się je z poliwęglanów, metali oraz silikonu. Część główna takiego pasa cnoty składa się z tzw. klatki, do której trafiają jądra wraz z genitaliami. Do tego dochodzi system pierścieni, połączenia, a całość konstrukcji wieńczy kłódka z kluczykami. Pasy cnoty zostały skonstruowane tak, by przez cały czas ich noszenia została zachowana higiena intymna i żeby można było swobodnie realizować potrzeby fizjologiczne w toalecie.

Po co i dlaczego?

Strona dominująca zakłada pas cnoty stronie uległej z dwóch powodów. Chodzi oczywiście o wierność. Po założeniu pasa cnoty niemożliwa jest erekcja, przez co testuje się poziom wytrzymałości i wstrzemięźliwości. Nie można przeprowadzić stosunku, ponieważ ptaszek znajduje się na uwięzi. Drugi powód zastosowania pasów cnoty to wywołanie podniecenia – po obu stronach. Strona uległa jest podniecona świadomością, że jej potrzeby zależne są od strony dominującej. Typ dominujący odczuwa satysfakcję z wyrafinowanego kontrolowania i swojej decyzyjności. Kontrola nad drugim człowiekiem i jego sferą intymną jest bardzo silnym fetyszem.

Historia.

Około XII wieku pasy cnoty były symbolem męskiej dominacji nad kobietami. Zakładano je kobietom w chwili, gdy mężczyźni wyruszali na wojnę. Dzięki temu mieli pewność, że pozostawione partnerki nie posuną się do zdrady. Dziś temat pasów cnoty traktuje się niezwykle dowolnie i szeroko. Coraz więcej kobiet współcześnie wyzwolonych akceptuje tego rodzaju zabawki. Także Panom na nowo pozwalają one zdefiniować swoją własną seksualność. W sex shopach znajdziemy bardzo bogaty wybór pasów cnoty. Większość z nich jest uniwersalna i pasuje do każdego rodzaju oraz kształtu penisa. Chętnych na tego typu eksperymenty w każdym razie nie brakuje. Kluczyk na szyi w czasie pracy, gdy druga strona przygotowuje obiad w domu? Czemu nie…?

Może Ci się również spodoba