Orgazm analny

Seks analny był przez długi czas tematem tabu, chociaż ze względu na coraz większą seksualną otwartość współczesnego społeczeństwa powoli przestaje nim być. Wiele osób jest nim zaintrygowanych, jednak nie każdy uważa, że byłby skłonny na bycie stymulowanym analnie, jeżeli nie ze względu na konserwatywne zapatrywania na seks, to z powodu obawy przed bólem i naruszeniem zdrowia. Co więcej, o ile wielu heteroseksualnych mężczyzn jest zainteresowanych seksem analnym jako strona czynna, to większość przerasta myśl o byciu stymulowanym analnie, ponieważ wciąż pokutuje przekonanie, że jest to domena wyłącznie homoseksualistów. Jeżeli jednak orgazm analny brzmi jak coś, co Ty lub Twój partner albo partnerka chcielibyście osiągnąć, warto dowiedzieć się jak najwięcej o zaletach seksu analnego i związanych z jego uprawianiem środkach ostrożności.

Jednym z często spotykanych (szczególnie wśród kobiet), choć fałszywych przekonań dotyczących seksu analnego jest stwierdzenie, iż osiągnięcie w ten sposób orgazmu jest niemożliwe. Tymczasem orgazm analny jak najbardziej istnieje i jest dla kobiety doznaniem nieco innym niż ten, który można osiągnąć w trakcie stosunku pochwowego, a zarazem niewątpliwie przyjemnym i wartym wypróbowania. Oczywiście seks analny wymaga odpowiednich przygotowań, jeżeli zależy Wam na uniknięciu bólu i uszkodzeń odbytu. Konieczne jest odpowiednie rozluźnienie zwieracza, co najłatwiej osiągnąć zaczynając od porządnej gry wstępnej, a także naturalnie zastosowanie lubrykantu. Seks analny wymaga więc bardzo dobrej współpracy, ostrożności i zaufania między partnerami. Warto również spróbować samodzielnych prób, na przykład wkładając ostrożnie palec do odbytu w trakcie masturbacji.

Wielu heteroseksualnych mężczyzn jest zaintrygowanych możliwością osiągnięcia orgazmu poprzez stymulowanie prostaty, chociaż jak zostało wspomniane powyżej, dla niejednego mężczyzny jest to opcja trudna do przyjęcia ze względu na skojarzenie z homoseksualizmem. Jeżeli jednak jesteś mężczyzną, dla którego nie jest to problem, naprawdę warto spróbować stymulacji prostaty, która jest często uważana za największą przyjemność, jaką może osiągnąć mężczyzna. Masażery prostaty to urządzenia stymulujące prostatę i dzięki temu wzmacniające doznania seksualne, oraz wpływające na poprawę jakości życia seksualnego.

Podsumowując, jeżeli intryguje Cię orgazm analny, naprawdę warto spróbować go osiągnąć – niezależnie od płci i orientacji seksualnej! Jeżeli zachowamy ostrożność, naprawdę nie ma się czego bać. Otwarcie się na seks analny może zająć ci chwilę czasu i w tym może pomóc Ci dobry partner – efektem może być zyskanie zupełnie nowej perspektywy na seksualną przyjemność!

Może Ci się również spodoba