Oralna ekstaza czy jak doprowadzić kobietę do orgazmu

Seks oralny już dawno przestał być tematem tabu. W wielu sypialniach stał się nieodłącznym elementem gry miłosnej. Ten rodzaj pieszczot jest szczególnie lubiany przez płeć piękną. W trakcie seksu oralnego partner może bardzo precyzyjnie stymulować okolice intymne swojej wybranki, dzięki temu jej doznania są o wiele bardzie intensywne.

O co właściwie chodzi z tym seksem oralnym?

Łechtaczka to wyjątkowy narząd w ciele kobiety. Służy do dawania paniom przyjemności. Tylko i wyłącznie… Wiele kobiet bardzo lubi seks oralny właśnie dlatego, że w trakcie pieszczot ich partner skupia się właśnie na tym obszarze. Może dokładnie kontrolować intensywność dotyku i szybko zmieniać rodzaj stymulacji.

Jak sprawić aby Twoja kobieta poczuła się jak w siódmym niebie?

Tak na prawdę nie ma uniwersalnej recepty na udany seks. Każdy z nas jest inny, inaczej reaguje na dotyk… Dlatego po pierwsze powinniśmy dobrze poznać ciało swojej partnerki. Dzięki temu dowiemy się co sprawia jej największą przyjemność. Dla niektórych pań szczytem marzeń są intensywne pieszczoty oralne inne preferują bardziej subtelną stymulację. Najlepsze co możesz zrobić to eksperymentować i uważnie obserwować reakcje swojej wybranki. Bardzo szybko zobaczysz co daje jej najwięcej przyjemności.

O czym warto pamiętać?

Bądź cierpliwy. Zwłaszcza jeśli twoja partnerka ma mniejsze doświadczenie niż ty. Seks oralny to bardzo intymna forma pieszczot. Wymaga wzajemnego zaufania obojga partnerów. A zatem bądź cierpliwym badaczem. Swojej uwagi nie kieruj od razu na łechtaczkę partnerki. Starannie eksploruj okolice ud, krocze wargi sromowe… Dzięki temu powoli rozbudzisz w niej pożądanie.

Wiele pań lubi kiedy mężczyzna w trakcie seksu oralnego jednocześnie zajmuje się innymi obszarami ich ciała. Wkłada palce do pochwy, gładzi pośladki… Zawsze możesz na chwilę przerwać pieszczoty oralne i zająć się innym obszarem ciała partnerki. Dzięki temu wzbogacisz jej doznania…  Repertuar możliwości jest naprawdę bardzo szeroki. Wszystko zależy od waszych indywidualnych upodobań, wszak seks ma być przyjemnością dla obojga partnerów.

Można również spróbować wibratory do stymulacji łechtaczki jako urozmaicenie zabaw z partnerką. Wibratory łechtaczkowe to produkty, które pozwalają najczulsze miejsce w ciele kobiety doprowadzić do obłędnej ekstazy. Urządzenia wykonywane są z silikonu medycznego, który jest materiałem zdecydowanie bezpiecznym i przyjemnym dla skóry.

Warto rozmawiać

Nikt z nas jeszcze nie posiadł umiejętności czytania w myślach… A zatem warto zapytać wprost jakie pieszczoty sprawiają twojej kobiecie najwięcej przyjemności. Dzięki temu dowiesz się jakie ma oczekiwania i fantazje. Najlepiej po prostu zapytaj czy było jej dobrze i co ewentualnie mógłbyś poprawić. Dzięki szczerej rozmowie i wspólnym eksperymentom wasz seks będzie stawał się coraz lepszy, a orgazmy bardziej intensywne.

 

 

Może Ci się również spodoba